
12:21, 3 червня 2017 р.
Справа бурштину: судитимуть волинянина за надання неправомірної вигоди
Прокуратура області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про надання мешканцем смт. Маневичі неправомірної вигоди слідчому.
Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області.
У березні поточного року чоловік надав неправомірну вигоду слідчому поліції в сумі 500 доларів США за незаконне повернення речових доказів у кримінальному провадженні у сфері незаконного видобутку бурштину.
Нині його обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України.
Міру покарання визначить суд.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня