
22:07, 3 червня 2017 р.
За крадіжку горілки лучанин отримав протокол
Сьогодні, 3 червня, патрульні прибули на виклик про крадіжку.
З’ясували, що громадянин вчинив крадіжку пляшки горілки з однієї з гуртівень.
Вартість алкоголю склала 46 гривень, тож чоловік отримав за скоєне протокол за ч. 1 ст. 51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня