
20:39, 4 червня 2017 р.
На Волині побував митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський
Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон відвідав Свято-Олександро-Невський ставропігійний жіночий монастир, що в с. Городно на Волині, повідомляє Рівненська єпархія Української православної церкви.

Митрополит Іларіон разом з уродженцем с. Городно митрополитом Рівненським та Острозьким Варфоломієм звершили Божественну Літургію на подвір’ї обителі.
Сестри та прихожани обителі разом з ієрархами помолилися за мир у Церкві та Україні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня