
21:24, 4 червня 2017 р.
У Луцьку затримали двох молодиків з канабісом
У Луцьку патрульні на вулиці Тополевій побачили двох чоловіків, які пришвидшили кроки, помітивши патрульний автомобіль.
Про це інформує прес-служба Патрульно поліції Луцька.
Осіб зупинили та перевірили. В одного з затриманих виявили зелену речовину, схожу на канабіс.
Молодиків передали слідчо-оперативній групі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня