23:11, 6 червня 2017 р.
У Луцьку святкуватимуть дні індійської культури ?
23 травня 2017 року відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика із Надзвичайним та Повноважним Послом Індії в Україні Маноджем Кумаром Бхарті. Відтак, про спектр пропозицій та користь від індійської співпраці говорили сьогодні, 6 червня 2017 року, під час оперативної наради.
Про це інформує Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
За словами начальника управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрія Кресака, під час зустрічі обговорили досить широке коло питань, серед яких проведення Днів культури Індії та фестивалю індійської кухні у Луцьку. Для цього Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні готовий запросити танцювальні та вокальні гурти, які працюють в напрямку індійської культури, а також залучити заклади, які готують індійську кухню. Окрім того, Манодж Кумар Бхарті запропонував волинянам приєднатися до відзначення Дня йоги та взяти участь у найбільшій йога-сесії в Україні, що відбудеться 18 червня 2017 року у Києві на Хрещатику.
Дні йоги – зовсім молоде свято, яке цьогоріч відзначається лише втретє. Зокрема, у 2014 році всі 175 держав світу, котрі представлені у Генеральній Асамблеї ООН, підтримали внесену Індією резолюцію проголосити найдовший день у році – 21 червня – Днем йоги.
Своєю чергою, Володимир Гунчик акцентував увагу на тому, що подібний фестиваль став вже традиційним у Києві. Тому, враховуючи прохання індійського посла, обласна державна адміністрація всіляко сприятиме участі волинської делегації в даному фестивалі.
«Ще однією програмою, яку запропонував Надзвичайний і Повноважний Послом Індії в Україні, є програма індійської технічної та економічної співпраці. Мета даної програми – це підготовка українських фахівців з різних галузей до активної роботи в глобалізованому світі. Також досить цікавою є програма підготовки службовців та менеджментів, яка повністю спонсорується урядом Індії. Загалом, індійський уряд має 280 подібних програм, що розподілені на 7 широких категорій для полегшення ідентифікації», – повідомив Юрій Юрійович.
Слід зазначити, що програма ІТ є відкритою для всіх, в тому числі для урядовців та представників приватного бізнесу. Існує лише одна умова – обраний курс має відповідати тій сфері, у якій працює майбутній аплікат.
«Досить цікава відбулась розмова. Думаю, що нам потрібно робити кроки на зустріч, адже індійська сторона дуже зацікавлена у співпраці з Україною та з нашою волинською громадою», – зазначив Володимир Петрович.
Результатом наради є досягнення принципової згоди, щодо зміцнення зв’язків у бізнес сфері та сфері культури. Відтак, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області закликав ефективно використовувати пропозиції від представників та посольств інших країн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
11 грудня
20:23
9 грудня
live comments feed...