• Збірна України вистраждала перемогу над фінами
21:19, 11 червня 2017 р.

Збірна України вистраждала перемогу над фінами

Завдяки голу Артема Бєсєдіна, який вийшов на заміну, збірна України здобула мінімальну перемогу над Фінляндією з рахунком 1:2, - пише ІА  «0332.ua».

Перший тайм не подарував глядачам цікавих моментів. Лише після  30-ї хвилини наша команда почала активніше грати біля воріт суперника, але це не принесло особливих дивідендів і  команди пішли на перерву з нулями на табло.

Збірній Україні потрібна була тільки перемога, тому другий тайм команда Шевченка почала більш активно. І вже на 51-й хвилині ця активність вилилася в забитий гол. Ярмоленко віддав розрізну передачу на Малиновського, який обробивши м’яч, поцілив у воротаря, а на добиванні вдало зіграв Євген Коноплянка – 0:1. Забивши гол, українці віддали ініціативу фінам. На 75-й хвилині  рахунок зрівняв Пог’янпало, який скористався сумбуром у штрафній збірної України. Проте вже через 4-ри хвилини Артем Бєсєдін вивів нашу команду вперед , вдало підставивши голову,  після націленого пасу Ракицького

Фіни намагалися зрівняти рахунок, але наші хлопці зуміли втримати переможний рахунок і подарували нашим вболівальникам, яких, до слова, була величезна кількість, перемогу.

Фінляндія – Україна – 1:2

Голи: Пог'янпало, 72 – Коноплянка, 51, Бєсєдін, 75