
09:12, 13 червня 2017 р.
Лучани скаржаться на безпритульних собак
Жителі обласного центру Волині скаржаться на безпритульних псів, - пише ІА «0332.ua». Про це йшлося сьогодні, 13 червень, під час оперативної наради у Луцькій міські раді.
За словами директора департаменту ЦНАП Лариса Карп’як, в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 8 дзвінків, які стосувалися безпритульних собак.
Всі повідомлення були передані на виконання КП «Ласка».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня