
18:54, 13 червня 2017 р.
Волинські громади отримають понад 50 мільйонів гривень
Оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України №410 про надання субвенції з Державного бюджету на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.
Про це інформує Волинь-нова.
15 ОТГ Волині, створених у 2015-2016 роках, отримають 50 мільйонів 122 тисячі гривень.
Найбільше отримають Прилісненська та Устилузька – по 5,5 мільйона, Павлівська та Заболоттівська – по 4 мільйони гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня