• Волинські веслувальники заполонили чемпіонський п’єдестал на чемпіонаті України (ФОТО)
14:18, 14 червня 2017 р.

10-12 червня на олімпійській базі в Дніпрі відбувся чемпіонат України серед молоді. Близько 200 веслувальників представили 20 областей країни та місто Київ. Ці змагання стали відбірковими для участі в молодіжному чемпіонаті Європи (Белград, 22-25 червня).

Дует Юрій Вандюк - Андрій Рибачок стали тричі чемпіонами України, а саме: двічі у каное-двійці на дистанції 500 та 1000 метрів, у каное-четвірці на 500 м. дистанції, - повідомляють у Ковельській міській федерації каное.

В каное-одиночці Андрій Рибачок показав достойний другий результат на дистанції 200 метрів, здобувши ще одну срібну нагороду в свою колекцію.

Дует каноїстів Богдан Чабан - Віктор Свиридюк п’ять разів піднімались на п’єдестал: І місце, каное-двійка (С-2) на 200 м.; ІІ місце, С-2 на 500 м.; ІІ м., С-2 на 1000 м.; І місце, С-4 на 1000 м. та ІІ місце в С-4 на дистанції 500 м.

Ковельчанин Сергій Семенюк у складі збірної каное-четвірки став срібним призером на дистанції 200 метрів та двічі бронзовим призером чемпіонату на 500 та 1000 метрів.

Олександр Шеметило в каное-двійці з напарником з Тернополя став бронзовим призером на дистанції 1000 метрів.

Двічі на чемпіонський п’єдестал одночасно піднімалось п’ятеро вихованців ковельського веслування за підсумками боротьби серед каное-двійок (1000 м.) та каное-четвірок (500 м.)!

За підсумками триденних змагань визначився склад збірної для участі в чемпіонаті Європи в цій віковій категорії. Отже, Україну на європейській першості серед молоді представлятимуть 17 веслувальників, які стартують у 18-ти видах програми. Серед них є й представники Ковеля, це мультимедалісти молодіжних та юніорських чемпіонатів – каноїсти Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, які в категорії «молодь» виступають останній рік.

Бажаємо нашим землякам та талановитим хлопцям успіху і виконання поставлених перед ними завдань!

Окрема подяка за багаторічну підготовку спортсменів заслуженим тренерам України Василю Прохоруку та Федору Семенюку. Ковельська міська федерація каное.