• Головна
  • Лучани мають право паркуватися безкоштовно, але чи мають змогу?
09:40, 17 липня 2012 р.

Лучани мають право паркуватися безкоштовно, але чи мають змогу?

Сайт мерії повідомляє, що відбулося засідання комісії з питань ціноутворення та тарифної політики. Члени комісії розглянули два звернення: ПАТ «Електротермометрія» та проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, що надаються ПАТ «Електротермометрія»» та КП «Автопарксервіс» щодо встановлення тарифів на послуги з бронювання місць для стоянки автотранспорту на вулиці Єршова.

Із першого питання  вирішили запропонований проект рішення «Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, що надаються ПАТ «Електротермометрія»» для населення»  внести на розгляд виконкому Луцької міської ради.

Щодо встановлення тарифів на послуги з бронювання місць для стоянки автотранспорту на вулиці Єршова, Світлана Сахненко - начальник відділу тарифної політики управління економіки - зазначила, що враховуючи зміни в законодавстві (щодо встановлення паркоматів), підприємство на даний час не здійснює основний вид діяльності - паркування на виділених паркувальних майданчиках. Для отримання додаткових доходів підприємство може надавати інші платні послуги, передбачені Статутом, надання яких не суперечить чинному законодавству. Надання платних послуг із бронювання місць для стоянки автотранспорту під час роботи авторинку підприємство може здійснювати на договірних засадах.

Заступник Луцького міського голови Василь Байцим зауважив, що відповідно до норм законодавства, які вступили в дію з 1 січня 2012 року, варто надати паркувальні майданчики в безоплатне користування мешканцям міста, а враховуючи те, що до міського бюджету від діяльності цього підприємства доходів не надходить, необхідно ставити питання про доцільність існування такого комунального підприємства.

У свою чергу Тарас Бас - заступник директора КП «Автопарксервіс» -  нагадав, що на цей час норма законодавства про обов’язкове встановлення паркоматів розглядатиметься на вищому рівні, тож є надія, що найближчим часом підприємство матиме змогу надавати послуги з паркування на виділених парковках, а від надання послуг з бронювання місць паркування по вулиці Єршова планується отримувати прибутки, з яких сплачуватимуться  податки до міського бюджету.

Тож члени комісії вирішили рекомендувати комунальному підприємству «Автопарксервіс» здійснювати надання додаткових платних послуг з бронювання місць для стоянки автотранспорту на вулиці Єршова під час роботи авторинку на договірних засадах за тарифами,  розробленими та затвердженими на підприємстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...