• Головна
  • Серед безробітних лучан - 70% із вищою освітою
10:20, 17 липня 2012 р.

Серед безробітних лучан - 70% із вищою освітою

Про ситуацію з працевлаштуванням, яка склалася на сьогоднішній день, у коментарі ВІПу розповів директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк.

На запитання, які професії на ринку праці нині є найпопулярнішими, тобто користуються попитом серед роботодавців, Едуард Неймарк зауважив, що не правильно говорити про попит на фахівців якоїсь конкретної галузі, чи про непотрібність фахівців іншої. Все залежить не настільки від фаху, який отримала людина, як від самої людини: її здібностей, бажання працювати та вміння зарекомендувати себе,- наголосив директор центру зайнятості, зауваживши, що на обліку, приміром, перебуває  200 бухгалтерів, які нині є затребуваними серед роботодавців, проте через відсутність особистих якостей чи амбіцій підшукати собі роботу вони не можуть, але ж це не свідчить про те, що попиту на фахівців цього профілю нема.

Єдине, що можу зауважити, - додав Неймарк, - це те, що через пришвидшений розвиток науки і техніки, розбудову інфраструктури і тому подібне, нині потрібні фахівці з технічною освітою: інженери-технологи, будівельники, програмісти. Це підтверджують вакансії, що наразі є у нашій базі даних. Факти свідчать, що 70% вакансій – робітничі напрямки, 20% - офісні, проте це не означає, що ринок праці не потребує гуманітаріїв, приміром, філологів та ще й з додатковим знанням іноземних умов.

Щодо фахівців, які перебувають у реєстрі, то 70% - це спеціалісти з вищою освітою, 20% - з профтехнічною і 10% - особи без освіти. Справа в тому, що молоді люди переконані, що вища освіта - це вже запорука успіху, не зважаючи при цьому на те, які спеціалісти потрібні роботодавцю, - підсумував очільник центру зайнятості. А цифри говорять самі за себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...