
17:20, 22 червня 2017 р.
Волинських водіїв вантажівок оштрафували на 1,5 тисячі євро
У Волинській області за перевищення вагових норм вантажівок водіїв оштрафували на 1,5 тисячі євро, - інформує «Вголос».
Начальник управління Укртрансбезпеки у Волинській області Володимир Степанов повідомив, на нині провели понад 2 тисячі перевірок, зокрема, й на автошляху Луцьк-Львів. Фахівці виявили 53 порушення вагових норм та наклали штрафів на півтори тисячі євро.
Для ефективної роботи профільних працівників та оптимального збереження відремонтованих доріг, Волинська область потребує трьох габаритно-вагових комплексів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня