
17:21, 25 червня 2017 р.
У Луцьку чоловік, який сидів у тюрмі через наркотики, із маком попався копам
У ніч на 25 червня екіпаж помітив підозрілу особу на вулиці Львівській, яка несла мішок. Побачивши патрульних, чоловік відкинув ношу, почав тікати та забіг у підвал одного з будинків, де його і затримали полісмени.
У мішку були зелені рослини невідомого походження, схожі на мак, тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу, - повідомляють у прес-службі луцьких копів.
З’ясували, що 44-річний чоловік був засуджений за незаконне виробництво та зберігання наркотичних речовин і лише в березні цього року вийшов на волю, відбувши 5-річний термін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня