• Головна
  • Луцька міськрада попросить ЄС і США арештувати майно українських посадовців
10:44, 19 липня 2012 р.

Луцька міськрада попросить ЄС і США арештувати майно українських посадовців

У Луцькій міськраді зареєстровано проект звернення до урядів держав – членів Європейського Союзу та Федерального уряду Сполучених штатів Америки щодо стану політичних свобод в Україні. Зокрема у проекті пропонується арештувати майно окремих українських посадовців на Заході.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Депутат Луцької міськради Андрій Осіпов зареєстрував проект рішення «Про звернення депутатів Луцької міської ради щодо стану дотримання політичних свобод в України».

У проекті рішення висловлюється стурбованість щодо згортання демократії в Україні. Отож, Осіпов пропонує депутатам міськради звернутися до урядів держав – членів Європейського Союзу та Федерального уряду Сполучених штатів Америки із клопотанням вжити санкцій щодо окремих українських посадовців.

«На наше переконання, вже сьогодні є підстави для застосування по відношенню до певних посадових осіб України санкцій у вигляді заборони в’їзду таких осіб до ваших країн, а також арешту майна даних посадових осіб, яке перебуває на території ваших країни», – йдеться в документі.

За словами Андрія Осіпова, цей проект рішення зумовлений прагненням підсилити вплив органів місцевого самоврядування на загальнодержавну політику щодо політичних прав і свобод.

Він стверджує, що існує висока ймовірність ухвалення цього звернення Луцькою міськрадою. «Рішення щодо підтримки цього проекту буде ухвалювати міжфракційне об’єднання «Батьківщини» і «Фронту змін». Звісно, сподіваюся, що його підтримають колеги із інших опозиційних партій, зокрема «Свобода», – заявив Осіпов. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...