
Проблема
10:20, 27 червня 2017 р.
У центрі Луцька – новий «вонючий» фонтан (ВІДЕО)
Проблема
У Луцьку на вулиці Винниченка просто посеред дороги утворився «фонтан».

Відео у соцмережі розмістив лучанин Юрко Деркач.
«У Луцьку відкрили чи пробили НОВИЙ ФОНТАН. І він також воняє», - коментує пан Юрій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня