• Волинське місто на 5 днів перетворилося на столицю веслування України
23:33, 27 червня 2017 р.

Волинське місто на 5 днів перетворилося на столицю веслування України

21-25 червня в м.Ковель пройшов "Відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 рр.н." з веслування на байдарках та каное. 630 юних спортсменів, котрі представляли 31 команду з 21 області України та м. Києва боролись за нагороди. Загальнокомандну перемогу здобула Львівська область, на другому місці - м. Київ, третє місце зайняла Херсонська область, а команда Волинської області виборола високе 4-те загальнокомандне місце.

Про це інформує   Ковельська міська федерація каное.

Ковельські веслувальники зробили вагомий внесок у скарбничку чемпіонських нагород області, в їх активі 25 медалей різного гатунку.

Докладніше про юних ковельських призерів та чемпіонів України.

Борсук Павло тричі завоював чемпіонський титул, а саме: в каное-одиночці (С-1) на дистанції 500 метрів, в каное-двійці (С-2) на 1000 метрів та в каное-четвірці (С-4) на дистанції 500 м.

Гочачко Влад двічі ставав чемпіоном  (С-4 на 500 м. та С-2 на 1000 м.) та виборов третю сходинку чемпіонату на дистанції 500 м. в каное-одиночці.

Перевознюк Едуард двічі срібний призер чемпіонату (С-2 на 1000 м. та С-2 на 3000 м.) та переможець на дистанції 500 м. в каное-четвірці.

Гузь Андрій повторив надбання свого напарника по каное Єдуарда та тричі піднімався на п’єдестал в складі каное-двійки та каное-четвірки (С-2 на 1000 м., С-2 на 3000 м., С-4 на 500 м.).

Морозюк Богдан, Яковлєв Сергій та Змієвський Василь  у складі каное-четвірки вибороли почесне перше місце чемпіонату на дистанції 1000 м. та ІІ місце на дистанції 200 метрів.

Семенюк Тарас та Ксюк Олександр в складі каное четвірок стали двічі чемпіонами на дистанціях 1000 та 500 метрів.

Мирончук Дмитро в каное-двійці на короткій 200 метровій дистанції фінішував другим, таким чином здобувши срібну медаль чемпіонату.

Ковельська каноїстка Василина Калитюк виборола чемпіонський титул на дистанції 500 метрів та бронзову медаль на 200 метровій дистанції в каное-одиночці.

За підготовку спортсменів дякують  Заслуженим тренерам ОСДЮСШОР «Олімп» Федору Семенюку та Василю Прохоруку, Олександру Прохоруку  та всьому тренерсько-викладацькому складу відділення веслування на байдарках і каное  КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.