
16:23, 28 червня 2017 р.
Маленький волинянин наївся таблеток, вважаючи, що це цукерки
27-го червня до Володимир-Волинського ТМО близько 12 години привезли хлопчика з села Микуличі із медикаментозним отруєнням.
Про це інформує БУГ.
Як пізніше встановили правоохоронці Володимир-Волинського відділу поліції, хлопчик 2014-го року наївся таблеток “Нітрогліцерин”, думаючи, що це цукерки. Медики надали допомогу і життю дитини нічого не загрожує
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня