• Волинянин їде на юніорський Чемпіонат Європи в Італію
19:20, 28 червня 2017 р.

Волинянин їде на юніорський Чемпіонат Європи в Італію

19-річний волинянин Віктор Шумік виграв юніорський чемпіонат Україну з легкої атлетики, який 26-28 червня відбувається у Луцьку, а разом із цим й здобув путівку на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. Він стартує у липні в італійському Гросетто.

Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики Волинської області.

Шумік без проблем виграв в суперників на доріжках «Авангарду», а головним його візаві був час нормативу на чемпіонат Європи – 43 хвилини. Віктор приборкав і його, показавши 42.00.60. До слова, третім в заході був інший волинянин Андрій Марчук, четвертим Андрій Синдюк.

У травні цього року Віктор Шумік здобув бронзову нагороду Кубку Європи із спортивної ходьби на дистанції 10 км у командномуу заліку. Особистий результат Віктора був найкращим з-поміж українців – він прийшов на фініш четвертим в заході із особистим рекордом – 41.38 хв.