• Луцькі футболісти здобули перемогу в Словаччині
13:46, 30 червня 2017 р.

Луцькі футболісти здобули перемогу в Словаччині

Лучани зіграли другий поєдинок на навчально-тренувальному зборі.

Суперником нашої команди був колектив «Земплін»із міста Міхаловце, який грає у вищій лізі словацького футбольного чемпіонату, - інформує прес-служба ФК «Волинь».

Перший тайм не виявив переможця, і закінчився з нічийним результатом: 0:0, хоча більше моментів для реалізації мали волиняни.

Загалом гра тривала на зустрічних курсах, команда суперника, як і наша - не хотіла поступатись.  Активним у нас був Андрій Ляшенко, який загострював гру на своєму фланзі. Також варто відзначити нашого голкіпера Андрія Марчука, якому вдалося ліквідувати два небезпечних контрвипади суперника.

У другому таймі «Волинь» використала свою ігрову і територіальну перевагу, матеріалізувавши її в забитий м’яч. Спрацювала заміна головного тренера Віталія Кварцяного, який випустив на футбольне поле  Владислава Дмитренка. Олег Марчук віддав пас на Владислава, і той зафіксував остаточний результат матчу. Цей гол став першим в активі нападника за основну команду лучан.

У підсумку: 1:0 – перемога «Волині»!

Наступний контрольний поєдинок «Волинь» зіграє 2-го липня проти МФК «Миколаїв».