
11:59, 30 червня 2017 р.
Луцьк: «Lutsk Food Fest» запрошує в італійський дворик
Вже за місяць лучани та гості міста відпочиватимуть на шостому гастрономічному фестивалі «Lutsk Food Fest». Смачне дійство відбудеться 29 та 30 липня у замку Любарта, - інформують організатори.
Черговий «Lutsk Food Fest» знову збере у стінах замку поціновувачів цікавого та смачного дозвілля. На гостей чекає багато сюрпризів: як гастрономічних, так і відпочинкових.

Цього разу організатори облаштують в одному з куточків замку затишний та колоритний італійський дворик. Лучан познайомлять з тією Італією, яка лежить за межами туристичних маршрутів. Усі відтінки смаків італійської їжі й напоїв представлять «мешканці» дворика.
Окрім того, традиційно гостей частуватимуть і постійні резиденти фестивалю. Учасники, які вже встигли полюбитися відвідувачам смачного дійства, потішать новими стравами й оригінальною подачею.
Усіх поціновувачів смаколиків та веселощів чекають 29 і 30 липня у замку Любарта.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:29
30 червня
20:10
27 червня
10:07
27 червня
Як стати тестувальником з нуля у 2025
Новини компаній
10:00
26 червня
ТОП новини
live comments feed...