• Головна
  • ЗНО: максимальні 200 балів набрали семеро волинян
14:38, 2 липня 2017 р.

ЗНО: максимальні 200 балів набрали семеро волинян

У Волинському ІППО відбулася прес-конференція директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк, в ході якої було обговорено підсумки проведення в області основної сесії ЗНО-2017, - інформує Волинь-нова.

Про результати тестування повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк

Зокрема, маємо по два 200-бальників з біології («Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцька та НВК ліцей-школа №11 міста Ковеля) і з хімії (Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат та Любешів). Ще по одній особі отримали найвищі бали ЗНО з англійської мови (Волинський ліцей-інтернат), з математики (НВК Шацька) і З географії (Нововолинська спеціалізована школа №1).
Жінка зазначила, що ЗНО у Волинській області пройшло на належному організаційному рівні. Для проходження основної сесії ЗНО у 2017 році в області було зареєстровано 7256 учасників. 85% учасників – випускники поточного року. Пункти тестування відвідали 91,83% абітурієнтів.

Для проведення ЗНО в області було створено 31 пункт тестування, які працювали 103 рази. До проведення тестування було залучено майже 1930 педагогічних працівників, а також понад 120 – медичних працівників та працівників правоохоронних структур. Персонал пунктів тестування виконав свої обов’язки на високому рівні, що стало вагомим фактором успішного проходження тестування в області.
До 23.06.2017 р. на інформаційних сторінках учасників ЗНО було розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів. 7 випускників Волинської області отримали на ЗНО 200 балів. Зокрема, маємо по два 200-бальників з біології («Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцька та НВК ліцей-школа №11 міста Ковеля) і з хімії (Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат та Любешів). Ще по одній особі отримали найвищі бали ЗНО з англійської мови (Волинський ліцей-інтернат), з математики (НВК Шацька) і З географії (Нововолинська спеціалізована школа №1).
Окрім того Л. Середяк зазначила, що з 3 по 12 липня 2017 р. відбудеться додаткова сесія ЗНО. Для різних категорій учасників в області створено 2 пункти тестування (1 – у Луцьку на базі Комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука» та 1 – у Ковельській виховній колонії), які працюватимуть 11 разів. До участі у додатковій сесії зареєстровано 40 осіб.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо найближчих перспектив ЗНО, завідувач центру ЗНО та моніторингових досліджень ВІППО А.Корнейко повідомила, що триває підготовка до проведення єдиного фахового вступного випробування у форматі ЗНО для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право». Для проходження тестування, що відбудеться 3 серпня 2017 р., в області створено 1 пункт (на базі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна»). Очікується близько 160-180 учасників. До організації планується залучити до 60 педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...