![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:31, 2 липня 2017 р.
У Луцьку поменшає платіжних терміналів
Протягом року у Луцьку платіжні термінали самообслуговування, як мінімум одного з підприємців, працювали без будь-яких дозвільних документів Луцької міськради.
Про це інформує Вісник+к.
Перевірити суб’єкта господарювання взявся Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради, реагуючи на запит депутата-свободівця Миколи Федіка.
По цьому факту інспектори вже склали 17 протоколів про адмінпорушення. Суб’єкту господарювання видано відповідні приписи з рекомендацією здійснити самостійний демонтаж платіжних терміналів або виготовити дозвільні документи.
![У Луцьку поменшає платіжних терміналів, фото-1 У Луцьку поменшає платіжних терміналів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«У мене виникає питання: скільки платіжних терміналів, які заполонили Луцьк, здійснюють свою діяльність легально і законно та сплачують податки до міської казни? Бо муніципальна поліція перевірила лише ті термінали про які я вказав у своєму депутатському звернені. Складається таке враження, що в місті можна встановлювати будь-які термінали, айбокси, МАФи і отримувати з цього прибутки, а до цього нікому немає діла», - обурився Микола Федік.
![У Луцьку поменшає платіжних терміналів, фото-4 У Луцьку поменшає платіжних терміналів, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку поменшає платіжних терміналів, фото-5 У Луцьку поменшає платіжних терміналів, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...