
08:28, 4 липня 2017 р.
Волинянин записав пісню разом з Pianoбой
Pianoбой випустив трек “На вершині”. Саундпродюсером пісні став Роман Черенов, відомий як Morphom. Музикант родом із Ковеля.
Презентували пісню на фестивалі Atlas Weekend, - пише БУГ.
Автором слів та музики став Дмитро Шуров. Це перша колоборація музиканта з електронними продюсерами. У його відчуттях це композиція не лише про те, як добре самому опинитися на вершині.
«Нам всім дуже подобається, коли ми чогось досягаємо, але є ще краще відчуття: це коли хтось чогось досягає з твоєю допомогою. Коли ти робиш людей навколо себе кращими. І я думаю, що оце відчуття воно є в пісні», – пояснив музикант.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня