• Головна
  • Луцькі медики ознайомилися з польським досвідом надання паліативної допомоги
21:16, 3 липня 2017 р.

Луцькі медики ознайомилися з польським досвідом надання паліативної допомоги

Наприкінці червня у польському місті Лодзь за сприяння фундації "Zdrowie Bez Granic" відбулася конференція з паліативної та геріатричної допомоги, у якій взяла участь представник галузі охорони здоров’я міста Луцька, заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги», Тетяна Князькова.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Усі учасники заходу мали можливість прослухати лекції з організації і функціонуванню довготривалої опіки в Польщі, перейняти досвід роботи медичних закладів м. Лодзя, зокрема, ознайомилися з роботою онкологічної клініки та шпиталю. Особливістю згаданої клініки є те, що будь-яка людина може прийти безпосередньо до лікаря-онколога і отримати якісну послугу, вартість якої оплачує страхова компанія. Екстрена медицина також працює як годинник: максимальний час доїзду швидкої по місту 8 хвилин, в селі- до 15 хвилин. Реанімобілі обладнані усім необхідним, повноцінно працює санавіація, біля закладу є обладнаний вертолітний майданчик.

Луцькі медики ознайомилися з польським досвідом надання паліативної допомоги, фото-1

Крім того, учасники конференції ознайомилися з організацією та функціонуванням Хоспісу на дому, де було показано чіткий розподіл обов’язків між сімейною та паліативною службою.

Луцькі медики ознайомилися з польським досвідом надання паліативної допомоги, фото-2

Отриманий досвід у польських колег дасть змогу використати найкращі практики у нашому місті та покращити якість надання медичних послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медики #паліативнийдосвід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...