• Головна
 • Використання спецодягу на сучасних підприємствах
Новини компаній
11:29, 5 липня 2017 р.

Використання спецодягу на сучасних підприємствах

Новини компаній

Спецодяг та засоби індивідуального захисту давно стали необхідними атрибутами всіх виробничих процесів в різних галузях господарювання. Сьогодні неможливо уявити працівника підприємства, що виконує свої обов'язки без спеціалізованої уніформи, покликаної забезпечити безпечні та комфортні умови на робочому місці. Тому цілком зрозумілим вважається той факт, що використання спецодягу є законодавчо зобов'язуючим стосовно до багатьох професій у всіх цивілізованих країнах, до яких по праву належить і Україна.

Сфери діяльності, в яких спецодяг знайшов своє застосування, досить великі й досить різноманітні:

 • промислові підприємства, виробничі цехи та конвеєри, технічні та сервісні служби, переробні заводи, будівельні компанії - робочий одяг, спецвзуття, фартухи, робочі рукавички;
 • нафто-, газодобувні компанії - утеплений спецодяг, химстійкий і водонепроникний одяг;
 • кондитерські фабрики і виробництва - робочі костюми, халати, фартухи, головні убори;
 • медичні організації та центри - медичний одяг різних видів (халати, костюми, жилети, шапочки, взуття);
 • армійські і силові структури - військовий і камуфляжний одяг;
 • підрозділи МНС, комунальні та аварійні служби - сигнальний одяг.

Кожен напрямок діяльності характеризується своїми власними специфічними умовами, які виробники повинні враховувати при виготовленні продукції. До таких можна віднести:

 • зовнішні параметри (температура, вологість, освітленість);
 • ступінь забрудненості навколишнього простору (повітря, контактуючі поверхні, інструменти);
 • інтенсивність робочого процесу;
 • розмір експлуатаційних навантажень на робочий одяг.

В останні роки великі зміни відбулися в ставленні до дизайну спецодягу. Раніше зовнішньому вигляду працівників не приділялося достатньо уваги. Довгий час поширеною була думка, що спецодяг повинен був виконувати суто утилітарні функції, при цьому комфорт і візуальні складові додавалися до маловажливих деталей. Тепер ситуація принципово змінилася, і торгові представники, які відповідають за постачання підприємств, в числі основних критеріїв при виборі спецодягу називають не тільки зручність виробів в експлуатації і якість використовуваних матеріалів, але і досконалість зовнішнього вигляду.

Від споживчих якостей робочого одягу часто залежить безпека і здоров'я співробітників, тому довіряти виготовлення спецодягу потрібно лише тим компаніям, які мають хорошу репутацію і користуються довірою у клієнтів. Компанія OZON входить в число основних виробників якісного і сучасного спецодягу на вітчизняному ринку. Вона намагається враховувати інтереси всіх категорій споживачів і забезпечує пошиття спецодягу на замовлення для будь-яких напрямків промисловості та сфери послуг. У двадцяти шести філіях та представництвах компанії в різних містах України, де продається її фірмовий спецодяг (Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші), клієнти можуть ознайомитися з модельним рядом товарів, що випускаються, отримати професійну консультацію і замовити необхідну продукцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...