• Головна
  • На Волині майже 11 тисяч зареєстрованих безробітних
17:50, 5 липня 2017 р.

На Волині майже 11 тисяч зареєстрованих безробітних

На Волині майже 11 тисяч зареєстрованих безробітних

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець травня 2017р. становила 10,9 тис. осіб, з них 49,0% – жінки, третина – молодь у віці до 35 років. Кількість безробітних за травень  як у міських поселеннях, так і в сільській місцевості  збільшилась відповідно на 0,1% і 0,9% і на кінець місяця становила 5,6 тис. та 5,3 тис. осіб.   

Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області.

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець травня становив 1,7% населення працездатного віку, рік тому – 2,0%. Зазначений показник був нижчим серед жінок в порівнянні з чоловіками, а також у мешканців міських поселень в порівнянні з сільськими населеними пунктами – відповідно 1,6% проти 1,8% в обох випадках.  

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, за травень збільшилась на   10,2% і на кінець місяця становила 2654 одиниці. Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) становило, як і місяць тому, 4 особи.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у травні, склала 9,5 тис. осіб. Середній розмір виплаченої допомоги становив 1765 грн, що на 44,8% нижче законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробіття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...