• Волинські легкоатлети на чемпіонаті України: золоті 800 метрів та срібні естафети (ВІДЕО)
21:17, 10 липня 2017 р.

Заключний день чемпіонату України з легкої атлетики, який завершився у субота в Кропивницькому додав успішних виступів волинянам.

Волинські легкоатлети на чемпіонаті України: золоті 800 метрів та срібні естафети (ВІДЕО), фото-1

Про це йдеться на сторінці Федерації легкої атлетики Волинської області.

Надзвичайно бойовим вийшов фінал у бігу на 800 метрів. Його виграв наш Євген Гуцол (1.49.14), вигравши на фініші у трьох інших конкурентів.

Крім чемпіонства, приємно вразили чоловічі естафети у виконанні волинян. Наш квартет 4 по 100 метрів став другим в країні! Хлопці виконали крім, того норматив майстрів спорту. Отож, загальний час естафетників Еріка Костриці, Сергія Токарчука, Павла Чикиди та Владислава Оксеньчука – 41.47 (на фото).

«Срібним» був й інший чоловічий квартет – в естафеті 4 по 400 м. Анатолій Синянський, Євген Гуцол, Олексій Мацкевич та Данило Даниленко поступилися тільки сумчанам і показали в фіналі 3.13.86.

Отож, чотири дні змагань принесли Волині 1020 залікових очок в загальнокомандному заліку і це 8 місце серед 24 регіонів країни, які виступали в Кропивницькому.  До слова, торік на чемпіонаті волиняни посіли в загальному заліку 18 місце.

Нагадаємо, що раніше волиняни завоювали у Кропивницькому 1, 2 та 3 місця. Це зробили відповідно Данило Даниленко,  Анатолій Синянський (обидва – 400 м з бар`єрами) та Ірина Климець (метання молота).

Відео змагань 4 дня із забігами Гуцола та естафетами.