
23:36, 11 липня 2017 р.
Луцькі муніципали продовждують демонтовувати незаконні споруди
Продовжуються демонтажі на території міста. Цього разу на вулиці Глушець, 25.
Повідомляють на сторінці департаменту у “Фейсбук“.
“Вміст цього гаража не відрізняється від решти. Старі речі, бруд, дошки” – йдеться у дописі.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня