![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:25, 11 липня 2017 р.
Для 12-річної волинянки шукають донорів крові
Жительці села Паридуби Старовижівського району потрібна допомога, - пише ІА «0332.ua».
У дванадцятирічної Яни Сорочук важкий діагноз – саркома гомілкової кістки, з яким Яна бореться уже третій рік. Відтак, дівчинці терміново потрібні донори крові, йдеться на сторінці у соціальній мережі Олександра Плісецького.
«Терміново потрібні донори крові, чоловіки з 4+ групою для здачі на тромбомасу, для Сорочук Яни 24.07.2004 року народження мешканки села Паридуби Старовижівського району. Діагноз - саркома гомілкової кістки. Дитина бореться із хворобою третій рік, лікується в онкогематологічному відділення обласної дитячої лікарні».
Небайдужі лучани із групою крові 4+ можуть звернутися за телефоном громадської ініціативи "Краплина життя": 0952035300
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...