![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
21:39, 12 липня 2017 р.
У лучан шукатимуть лідерський потенціал
![У лучан шукатимуть лідерський потенціал У лучан шукатимуть лідерський потенціал](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Луцьку стартує проект, спрямований на розвиток лідерства.
У неділю, 16 липня, з 10:00 до 14:30 у приміщенні Молодіжного Центру Волині (вул. Градний Узвіз, 5) пройде перший тренінг у рамках проекту для майбутніх лідерів «Empowered».
Для участі в заході запрошують молодь віком 15-28 років. Тренінг зробить вступ до лідерської тематики і стане першим із серії подій.
Проект «Empowered» надасть молоді віком від 15 до 28 років можливість розвинути свій лідерський потенціал. У рамках проекту відбудуться тренінги про ключові аспекти лідерства та їх застосовування на практиці, учасникам будуть презентовані інструменти і стратегії для розвитку лідерських навичок, вони матимуть змогу поспілкуватись зі справжніми лідерами та дізнаються їх секрети успіху.
Тренінг від «Empowered» потрібен для тих, хто хоче:
- Зрозуміти власний лідерський стиль і навчитися його використовувати;
- Визначити свої сильні сторони;
- Розглянути приклади відомих лідерів та дізнатись ключові аспекти їх успіху;
- Знайти і реалізувати свій лідерський потенціал – стати лідером у своєму колі.
Для усіх тих, хто хоче бути лідером, бажає вчитися і не сидіти на місці потрібно зареєструватися за посиланням. Проект здійснюється за підтримки ГО «Молодіжний Центр Волині» та Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Участь у заході безкоштовна. Контактна особа: 380665261631, Юлія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...