• Головна
  • У Луцьку розповіли про переваги офіційної зайнятості
20:44, 12 липня 2017 р.

У Луцьку розповіли про переваги офіційної зайнятості

  З перевагами офіційної зайнятості, системою персоніфікованого обліку, можливістю добровільної участі у сплаті єдиного внеску та перспективами пенсійної реформи безробітних ознайомлено на семінарі «Особливості зайнятості молоді», який проведено у Луцькому міському центрі зайнятості 11 липня 2017 року за участі представників Луцького об’єднаного управління пенсійного фонду України у Волинській області. Про це інформує Луцький міський центр зайнятості.

Про систему персоніфікованого обліку, яка діє в Україні з 2000 року, ознайомила присутніх заступник начальника Луцького об’єднаного управління пенсійного фонду України у Волинській області Лариса Петрик. На Веб-порталі Луцького об’єднаного управління пенсійного фонду України у Волинській області можна отримати інформацію про суми нарахованої заробітної плати, відомості про роботодавця і про сплату страхових внесків, зареєструвавшись у Єдиному вікні, за адресом проспект Грушевського, 1. Кожна застрахована особа має можливість безоплатно отримувати відомості з даного реєстру та контролювати процес формування своєї майбутньої пенсії.

       Розмір пенсії залежить від розміру заробітної плати, з якої сплачувались внески та страхового стажу.

    Пенсійна реформа передбачає зміни в розрахунку пенсій. Для розрахунку пенсій страховий стаж, з якого офіційно сплачувались внески має бути не менше 25 років (на сьогодні – не менше 15 років). Не вистачає страхового стажу – є два варіанти:

       - можливість добровільної участі в системі єдиного соціального страхування, тобто, добровільна сплата єдиного внеску, на основі заключного договору з Державною фіскальною службою,

       - призначення соціальної допомоги у Департаменті соціальної політики.

       Період отримання допомоги по безробіттю зараховується до страхового стажу. До страхового стажу зараховується і період перебування у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років.

З першого жовтня 2017 року передбачається ріст мінімальних прожиткових стандартів для населення, пенсійна реформа передбачає осучаснення пенсій, тобто збільшення їх розміру.

       Перевагами офіційної зайнятості є наявність страхового стажу, потрібного для виходу на пенсію; отримання гарантованих виплат у разі безробіття або нещасного випадку; досвід роботи, який зацікавлює потенційних роботодавців та підвищує конкурентоспроможність особи на ринку праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...