![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:59, 13 липня 2017 р.
Вусенко розповіла про те, чи піде в мери Луцька
![Вусенко розповіла про те, чи піде в мери Луцька Вусенко розповіла про те, чи піде в мери Луцька](/dist-assets/images/cap.jpg)
Юлія Вусенко розповіла, що мріяла про роботу над законопроектами, однак якщо громада їй довірить керувати Луцьком, то це для неї буде набагато важливішим.
Про це вона сказала в пост-шоу із Галиною Падалко 13 липня, - пише Конкурент.
"В.о. мера не залежить від мене. Це вже мій обов'язок: обіймати цю посаду. Адже ви знаєте, що є два рішення суду: Луцькрайонного й апеляційного. Вибори мера – це надзвичайно важке рішення. Говорити про те, чи планую брати в них участь, ще зарано, зважаючи на те, що вибори не призначені. До того ж я людина команди. Я би дуже хотіла, щоби ми це попередньо проговорили. Чи є моя внутрішня готовність? Так, я до цього готова. Ця готовність до мене прийшла вже на роботі посади секретаря і в процесі цієї патової ситуації, яка виникла в місті. І дивлячись на те, як в нашому місті знущаються над законом, це для мене справа честі", – зазначила Вусенко.
Однак є ймовірність того, що Юлії Вусенко доручать роботу у Верховній Раді, адже колега із партії Олена Бабак заявила про складання повноважень народного депутата.
Як розповіла Вусенко, заяву Бабак розглянув регламентний комітет, постанову вже подали у Верховну Раду. Тепер все залежить від того, коли Рада поставить її на голосування. Якщо Олена Бабак складає свої повноваження, то Юлію Вусенко Центральна виборча комісія автоматично підтягує у списку, відтак повноваження народного депутата переходять до неї.
"Якщо бути чесною, це реально було найбільшим моїм бажанням: долучитися до процесу написання законів. Зважаючи на мій фах, на те, що я би хотіла побачити це зсередини, до того ж я більш ніж рік працювала помічником народного депутата, я бачила, як це відбувається. Але я людина більш практична і говорю про свою користь. Якщо громада довірить мені працювати в місті – то це для мене буде набагто важливішим, бо це місто, в якому живе моя родина", – зазначила Юлія Вусенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...