• Головна
  • На Волині майже на половину знизився рівень дитячої злочинності
22:19, 13 липня 2017 р.

На Волині майже на половину знизився рівень дитячої злочинності

На Волині майже на половину знизився рівень дитячої злочинності

Завдяки вжитим прокурорами спільно з правоохоронними органами області заходам, упродовж 6 місяців 2017 року на Волині на 44 % знизився рівень злочинності серед неповнолітніх (з 86 до 48 злочинів), а також  - на майже 27 % зменшилася кількість осіб, які вчинили кримінальні правопорушення (з 56 до 42).

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Слідчими закінчено розслідування 58кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, з яких 53 скеровано до суду з обвинувальним актом (в тому числі 4 з угодами про примирення), 3 - з клопотаннями про звільнення від кримінальної відповідальності, 2 закрито.

На Волині не допущено необґрунтованого закриття чи зупинення кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, незаконного затримання останніх.

Судами за участі прокурорів розглянуто 32 кримінальних провадження стосовно неповнолітніх з ухваленням вироку.

При здійсненні нагляду за додержанням прав неповнолітніх під час виконання щодо них судових рішень у кримінальних провадженнях не допущено фактів грубого порушення прав неповнолітніх, які утримуються у місцях несвободи та попереднього ув’язнення, втеч неповнолітніх з таких установ, оголошення голодування.

За 6 місяців 2017 року органами прокуратури області на усунення порушень у цій сфері внесено 10 вказівок, до відповідальності притягнуто  13 посадових осіб, за втручанням прокурора з дисциплінарного ізолятора ДУ "Ковельська виховна колонія" звільнено 2 незаконно утримуваних там неповнолітніх.

Упродовж першого півріччя 2017 року на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства прокурорами пред’явлено 9 позовів на загальну суму 1,6 млн. грн., задоволено 5 позовів на суму 0,6 млн. грн. Закрито провадження у зв'язку із добровільним виконанням у 2 справах, де сума позовних вимог склала 0,3 млн. грн. Поновлено права 1000 дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#злочинність #прокуратура #право
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...