
19:42, 13 липня 2017 р.
У місті біля Луцька відбудеться концерт органної музики

15 липня у костелі Пресвятого Серця Ісуса Христа в Ківерцях відбудеться благодійний концерт.
Програма міститиме класичну органну музику XVII–ХХ ст. у виконанні Анни Войтюк, Марка Новаковича та луцького кафедрального органіста Петра Сухоцького. Ігор Діденчук представить композиції на флейті пана, - пише «Волинський монітор».
Концерт розпочнеться о 17:00. Вхід – благодійна пожертва. Зібрані кошти передадуть відокремленому дошкільному відділенню «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня