
12:19, 14 липня 2017 р.
П’ятий раз: у Луцьку вкотре «накрили» магазин, який незаконно торгував алкоголем (ФОТО)
Група швидкого реагування Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради в ніч з 12 на 13 липня 2017 року здійснювала патрулювання містом.
Про це інформує прес-служба луцьких муніципалів.
«Перевірили Центральний парк ім. Лесі Українки з метою виявлення правопорушень.
Патрулювали місто на факти зливу нечистот.
Провили рейд по алкоголю щодо заборони реалізації після 22.00.
Виявили факти в 2х торгових магазинах Домашній пр. Відродження 4а (третій раз за місяць) та Гурман вул.Гордіюк (за 6 місяців 5раз)»,- йдеться в дописі.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня