
19:16, 16 липня 2017 р.
Луцька гребчиня - бронзова призерка на чемпіонаті Європи
Полтавчанка Марія Кічасова, Марія Повх з Луцька, Анастасія Тодорова з Южного та Інна Грищун з Хмельницького стали бронзовими призерами чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное, який відбувається в Пловдиві.

«Результат – 1.31,624. Ще в двох фіналах українці теж мали шанси на подіум», - йдеться на сторінці Федерації каное України у соцмережі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня