• Головна
  • На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО)
22:19, 17 липня 2017 р.

На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО)

Днями на базі ДП “Колківське ЛГ”, ДП “Поліське ЛГ” та ДП “Маневицьке ЛГ”відбулася виїзна виробнича семінар-нарада директорів лісогосподарських підприємств. Її провів начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко разом зі своїми заступниками Віктором Сахнюком та Олександром Рибчинським. Попри директорського корпусу, до семінару-наради на певних етапах долучалися сільський голова Велико-Оснівської сільської ради Сергій Ковбасюк та сільський староста с. Галузія Іван Шпак, лісничі та майстри лісу. Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Головною темою семінару-наради була розбудова лісотранспортної дорожньої мережі. Цього дня начальник лісоуправління Олександр Кватирко з директорами та сільськими головами перерізали три стрічки, відкривши три дороги у масивах усіх трьох лісогосподарств. Загалом цього дня було введено в експлуатацію 22,5 км лісових доріг. Разом проінспектували якість дорожнього полотна, оглянули інфраструктуру – знаки, вказівники, інформаційно-просвітницькі білборди, рекреаційні пункти, пожежні водойми. Інтенсивний графік роботи дозволив висвітлити цілий ряд інших надзвичайно важливих для лісогосподарювання тем. Зокрема, організатори семінару-наради особливу увагу загострили на методах лісовідновлення та доглядах за культурами. Не залишилися поза увагою новітні методики заготівлі деревини. Учасники семінару-наради також познайомилися з веденням еклектронного обліку деревини. А ще відвідали відбудоване Колківське та капітально реконструйоване Осницьке лісництва. Не оминули увагою і тему ведення мисливського господарства, побувавши на мисливському комплексі ДП “Маневицьке ЛГ”, де оглянули вольєр для диких свиней, фазанарій, будиночок мисливця.

Подібні семінари-наради з виїздом на місця дають можливість не тільки ознайомитися з найновішими наробками і досягненнями колег-лісівників, а й почерпнути їх кращий досвід, аби впровадити у себе.

На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-1
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-2
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-3
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-4
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-5
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-6
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-7
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-8
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-9
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-10
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-11
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-12
На Волині – три нові лісові дороги (ФОТО), фото-13
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...