
13:56, 17 липня 2017 р.
Чергове самогубство на Волині: повісився чоловік
За інформацією Володимир-Волинського відділу поліції 14 липня у селі Федорівка 38-річний чоловік наклав на себе руки шляхом повішення.
Причини такого необдуманого кроку в петлю нині встановлюють правоохоронці, - повідомляє Володимир медіа.
За інформацією односельців, покійний подекуди зловживав спиртним та перед тим полаявся з дружиною.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня