
18:57, 17 липня 2017 р.
У центрі Луцька обірвалася тролейбусна лінія (ФОТО)
У центрі міста обірвалась тролейбусна лінія, рух електротранспорту наразі неможливий.
Аварія сталася пообіді 17 липня, - інформує Район.Луцьк.
На місці працює аварійна служба, а тролейбуси поки вишикувались у рядок на узбіччі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня