
19:29, 17 липня 2017 р.
У Центральному парку розпочали ремонтувати алеї (ФОТО)
У Центральному парку імені Лесі Українки в Луцьку комунальники розпочали ремонт пішохідних доріжок.
Техніка, яку лучани помітили 17 липня, знімає старий шар асфальту вже на трьох алеях, - інформує Район.Луцьк.
Очевидно, у рамках загального благоустрою старий асфальт заберуть, аби на його місці облаштувати нове покриття.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня