
22:49, 17 липня 2017 р.
У Луцьку затримали чоловіка із наркотиками

На вихідних виявили особу з речовинами, схожими на наркотичні.
Днями піший патруль спільно з нацгвардійцями помітили двох підозрілих осіб у Луцьку по вулиці Залізничній, - повідомляють у прес-службі луцьких патрульних.
Під час поверхневої перевірки в одного з них виявили речовину рослинного походження зеленого кольору з ознаками канабісу.
Цього громадянина тимчасово затримали та викликали слідчо-оперативну групу для подальшого встановлення обставин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня