
08:36, 18 липня 2017 р.
На Волині ліквідують ковельську екокатастрофу

Минулого тижня Кабінет Міністрів України виділив кошти на ліквідацію екологічної катастрофи, спричиненої діяльністю державного підприємства з утилізації тваринних решток у місті Ковелі.
Про це повідомив під час оперативної наради голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, - пише «Волинь-нова».
17 мільйонів гривень передадуть у розпорядження Ковельської міської ради, бо згідно з планом, основні заходи з ліквідації екологічного лиха заплановані там.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня