• Головна
  • Поляки не співпрацюватимуть із Луцьком через Бандеру?
16:21, 25 липня 2012 р.

Поляки не співпрацюватимуть із Луцьком через Бандеру?

До депутатів Луцької міської ради надійшов лист від колег із міста Замостя. З його текстом обранці громади ознайомилися 24 липня під час засідання постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

У листі, надісланому депутатам Луцькради, обранці громади з Замостя висловили невдоволення тим, що в обласному центрі Волині Степану Бандері присвоїли звання почесного громадянина міста. Польські депутати зробили екскурс в історію, аби показати недоречність,на їхню думку, присвоєння такого статусу. «Для нас Степан Бандера – символ жорстокості», - йшлося у листі.

Окрім того, поляки заявили, що в ситуації, яка склалася, громада Замостя не хоче співпрацювати з теперішньою луцькою владою. Вони також заявили про бажання опротестувати рішення Луцької міської ради щодо надання почесного звання Степану Бандері.

Текст листа депутатам Луцькради прочитав їхній колега Павло Данильчук. Цікаво, що, дійшовши до підписів поляків, він виявив, що під зверненням підписалися усього три депутати ради Замостя. «Це не є офіційна позиція міської ради Замостя», - констатував обранець громади.

На його думку, лучанам, зокрема, міській раді, взагалі не варто реагувати на такі «шовіністські закиди». «Це три тупі польські шовіністи», - заявив Данильчук. Члени комісії погодилися з ним, а тому вирішили залишити лист без відповіді. Хоча серед депутатів звучала і ідея подарувати полякам Літопис УПА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...