
12:34, 18 липня 2017 р.
Сморід, гігантські мухи та… таргани – лучанка «дякує» за гору сміття під вікнами (ФОТО)
У Луцьку на проспекті Мoлoді, 15 із середини червня не вивозять вчасно сміття.
Про це у соцмережі пише луцька журналістка Тамара Зубенко:
«Стою на балконі зла і недобра... Думаю кому б то "подякувати" за гору сміття під вікнами, сморід, гігантських мух... Чекаю вгості тарганів... А все почалося десь із середини червня...».



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня