
22:19, 19 липня 2017 р.
У Луцьку два тижні чиститимуть фонтани

У Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки спустять воду з каналів для проведення капітальної очистки.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук.
"Сьогодні в центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки буде спущено воду з каналів для проведення капітальної очистки, яка не проводилась вже багато років. Роботи по очистці триватимуть до двох тижнів. Просимо вибачення за незручності", - йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня