![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
20:17, 20 липня 2017 р.
Лучани можуть побачити «DZIDZIO», «Ляпис-98» та «MOZGI» на одній сцені у Рівному
Вони збирають стадіони та б’ють рекорди за переглядами на YouTube та телеканалах. Їх називають найвеселішими та найдрайвовішими гуртами і не дарма, адже їх пісні та відео мають шанувальників не тільки в Україні, а й навіть за кордоном.
Мова йде про гурти «DZIDZIO», Сергія Міхалка з «Ляпис-98» та «MOZGI», - пише «чаРівне».
А вже 9 вересня ці популярні артисти завітають до Рівного та запалять всіх присутніх на стадіоні «Мототрек» старими відомими піснями та новими хітами. За словами організаторів заходу - івент-агенції «Мегаподія», очікується справді грандіозний концерт, вражаюче світлове шоу, потужний звук, а рівнянам та гостям міста ці запальні виконавці подарують справжнє свято.
Квитки на kasa.in, в мережі магазинів "Музон", брендових кав’ярень «Barkas Coffee», «Базікало», «Доміно» та у брендованій палатці «Мегаподії», що знаходиться в центрі міста Рівного на площі Незалежності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...