![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
20:46, 20 липня 2017 р.
Луцькі паломники відвідали святині Закарпаття
![Луцькі паломники відвідали святині Закарпаття Луцькі паломники відвідали святині Закарпаття](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відбулась поїздка вірян до храмів і монастирів Закарпатської області, організована паломницьким відділом Волинської єпархії УПЦ з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла.
Про це повідомляє сайт Свято-Петро-Павлівського храму міста Луцька, настоятель якого, протоієрей Богдан Линник, очолює відділ паломництва.
Учасники поїздки побували у мальовничому краї, окрасою якого є православні обителі та величні храми. Віряни мали змогу помолитись, приклонитись до святинь, які оберігають цю землю, до заступників перед Всевишнім, та благополучно повернулись додому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...