• Головна
  • Кому довірити будівництво готелю?
Реклама
14:39, 1 липня 2017 р.

Кому довірити будівництво готелю?

Реклама
Кому довірити будівництво готелю?

Насправді, будівництво комерційних будівель та житлових будинків — це не зовсім одне й те саме. І не завжди компанія, що займається житловою забудовою візьметься за проектування та подальше здійснення проекту, наприклад, готелю чи офісного центру. Комерційні будівлі — це окрема каста, це той формат забудови, що має бути не просто комфортно спланованим для життя та ідеально розплановані інженерні системи. Це об’єкти, що мають приносити прибуток і максимально працювати і на власника, і на відвідувачів.

Візьмемо для прикладу готелі — туристичні об’єкти, успіх яких багато в чому залежить від розташування. Чим ближче до центру — тим більше відвідувачів. Але є ще ряд факторів, на які будівельні компанії мають обов’язково звертати уваги. У випадку з міськими готелями не варто забагато бавитися із геометричними формами, намагаючись надати фасаду екстравагантного вигляду. По-перше, такого роду дизайнерські експерименти можуть геть не вписатися в загальний вигляд кварталу, особливо, якщо готель центральний, а такі картини, як правило, хіба відлякують туристів. По-друге, що важливо, чим складніша форма, тим складніше створити для неї зміст. Адже готель має бути максимально зручно та функціонально спланований зсередини — як для обслуговуючого персоналу, що мусить бути оперативним та доречним там, де з’являється, так і обов’язково для мешканців. Тому тут особливу увагу треба приділити організації внутрішнього простору.

Те саме стосується й торговельно-розважальних центрів — розташування торгової та розважальної зон, фуд-корту та парковки — вкрай важливо. Адже яким би помпезним не був комплекс ззовні, як би вдало він не був розташований у місті чи за його межами, якщо більшість магазинів буде розташована там, куди люди частіше за все не доходять, він буде безглуздим і незабаром закриється. Тому проект треба замовляти в тих будівельних компаній, які вже мали досвід будівництва комерційних об’єктів та виступали генпідрядниками, як львівська проектно-будівельна компанія РОМБ, що більше 10 років працює в сфері проектування та будівництва, а також реставрації старих будівель на Західній Україні. Компанія має досвід створення проектів та здійснення будівництва офісних та виробничих приміщень, готелів у Львові та Трускавці, ринків та шкіл, а також найперспективніших житлових комплексів лінійки “ПАРУС”.

РОМБ — це надійний до досвідчений генпідрядник вашого майбутнього будівництва, компанія, що втілює в життя чужі мрії та робить це професійно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...