![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:42, 21 липня 2017 р.
Прокуратура взялася за порушення Романа Карпюка пов'язане з корупцією
![Прокуратура взялася за порушення Романа Карпюка пов'язане з корупцією Прокуратура взялася за порушення Романа Карпюка пов'язане з корупцією](/dist-assets/images/cap.jpg)
Апеляційний суд Волинської області залишив без задоволення апеляційну скаргу заступника Волинської обласної ради Романа Карпюка на постанову Луцького міськрайонного суду про притягнення його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
Як відомо волинянам, працівниками управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України було складено протокол про порушення ним вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення), - повідомляє прес-служба прокуратури області.
Посадовець без поважних причин несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відтак заступника голови облради визнано винним у вчиненому правопорушенні та призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн.).
Постанова суду набрала законної сили.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...