![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
18:18, 21 липня 2017 р.
У центрі Луцька люди живуть «в окопах» (ФОТО)
На одній з центральних вулиць міста міняють тепломережі, а людям у дворі – не пройти та не проїхати.
Про це інформує Район.Луцьк.
Роботи відбуваються біля будинків №№ 10 і 12 на проспекті Волі. У дворі уже другий тиждень проводять відключення будинків від існуючих підвальних котелень. Якщо вірити оголошенню, їх мають підключити до іншої котельні, яка знаходиться за адресою Вавілова, 6.
Також, згідно з оголошенням, монтаж теплотраси мав розпочинатися 6 червня та завершитися аж 1 вересня цього року. А поки що місцеві мешканці розповідають, що уже другий тиждень їхній двір настільки розритий, що нагадує середньовічні рови чи військові окопи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...